FAQs

What should I consider when placing my order?

In order for your orders from Ekria.com to be sent to your address in time, you must make sure that your delivery and billing addresses are correct. Billing address information cannot be changed after we process the billing process.

How can I use my discount code?

To use your discount code; You need to enter the code in the “Discount Code” field on “My Cart” page.

How long is the waiting time of the products I added in my cart?

To make shopping easier, the products you add to your cart will continue to appear in your cart unless you delete them. The products in your cart are not reserved for you. Even if the product is in your basket, there is a possibility that the product will run out because it is not reserved.

Can I pay at the door or pay by money order / EFT?

There is no payment option at the door or by money order/wire transfer.

Which credit cards can I use?

We use the SWIFT Secure Payment System as the payment system on our site. You can make your payments safely with the VISA and MasterCard credit cards for your purchases from ekria.com.

I cannot pay with my credit card, what should I do?

If you are trying to pay by credit card and you are not successful, please contact your bank and find out if your credit card is available for internet use. If your card is open to internet use; Make sure that your credit card limit is sufficient for the shopping you want to do. Make sure that the credit card you are trying to pay has not expired. Check if your credit card information is complete and correct.

If you think you have met all of the conditions and you are not successful in your payment attempts, please try to perform your transaction again after a short wait. If the problem persists, you can contact us at info@ekria.com.

When will the products I purchased be delivered?

The products you ordered and if available in our stocks, will be shipped to your address within 2-5 business days. This period may vary depending on the country, product availability, and/or production time of the ordered product. You will be informed about the possible problems by phone or e-mail.

Where is the production unit?

All of the items are produced in Istanbul/Turkey.

Siparişimi verirken nelere dikkat etmeliyim?

Ekria.com‘dan verdiğiniz siparişlerin zamanında ve eksiksiz olarak adresinize gönderilebilmesi için teslimat ve fatura adresinizin doğru olduğundan emin olmalısınız. Fatura adres bilgileri, tarafımızca faturalama işlemi gerçekleştikten sonra değiştirilemez.

Ürünlerime nasıl bakmalıyım?

Ekria’nın tasarımlarını seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Ekria parçalarınızın en iyi şekilde görünmeye devam etmesi için sevgi ve ilgiye ihtiyacı var!

Lütfen:

Ekria kılıflarında ayrı olarak saklayın.

Parfüm, krem ve ev ürünleri gibi kimyasallarla temastan kaçının.

Plaja, havuza veya spor salonuna giderken takılarınızı evde bırakın.

Kum, tuz, klor ve aşırı ter, renginin değişmesine neden olabilir.

Sert yüzeylerle sürtünmeyi önlemeye çalışın.

Mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle…

İndirim kodumu nasıl kullanabilirim?

Eğer bir indirim kodunuz var ise indirim kodunuzu kullanmak için; ‘Sepetim’ sayfasında yer alan “İndirim Kodu” alanına kodu girmeniz gerekmektedir.

Sepetimde eklediğim ürünlerin sepetimde bekleme süresi ne kadar?

Alışverişi kolaylaştırmak için sepetinize eklediğiniz ürünler siz silmediğiniz sürece sepetinizde görünmeye devam eder. Sepetinizde bulunan ürünler size rezerve edilmez. Ürün sepetinizde olsa da sizin adınıza rezerve edilmediğinden ürünün tükenme ihtimali vardır.

Kapıda ödeme veya havale/eft ile ödeme seçeceğiniz var mı?

Kapıda ödeme veya havale/eft ile ödeme seçeceği bulunmamaktadır.

Ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

Ekria.com’da satılan ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir.

Hangi kredi kartlarını kullanabilirim?

Sitemizde ödeme sistemi olarak PayU altında İyzico Güvenli Ödeme Sistemi kullanılmaktadır. Ekria.com‘dan yapacağınız alışverişlerde VISA, MasterCard ve TROY kredi kartları ile ödemelerinizi İyzico Ödeme Sistemi ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Kredi kartım ile ödeme gerçekleştiremiyorum, ne yapmalıyım?

Kredi kartı ile ödeme yapmaya çalışıyor ve başarılı olamıyorsanız lütfen öncelikle bankanız ile iletişime geçip, kredi kartınızın internet kullanımına açık olup olmadığını öğrenin. Eğer kartınız internet kullanıma açık ise; kredi kartı limitinizin, yapmak istediğiniz alışveriş için yeterli olup olmadığından emin olunuz. Ödeme yapmaya çalıştığınız kredi kartının son kullanma tarihinin geçmemiş olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinizin, eksiksiz ve doğru olup olmadığını kontrol ediniz. 

Şartların tümünü sağladığınızı düşünüyorsanız ve ödeme denemelerinizde başarılı olamıyorsanız, lütfen kısa bir süre bekledikten sonra işleminizi tekrar gerçekleştirmeyi deneyiniz. Sorunun devam etmesi üzerine, info@ekria.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Satın aldığım ürünler ne zaman teslim edilir?

Siparişini vermiş olduğunuz ve stoklarımızda mevcut olan ürünler 2-5 iş günü içerisinde adresinize kargolanır. Bu süre ürün müsaitliği ve/veya sipariş edilen ürünün üretim süresine göre değişiklik gösterebilir. Hafta sonları tamamlanan siparişleriniz ise, ilk iş gününde kargoya teslim edilir. Olası sorunlarda tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Siparişim hangi saatlerde teslim edilir?

Siparişini vermiş olduğunuz ve stoklarımızda mevcut olan ürünler, 2-5 iş günü içerisinde MNG Kargo, firması tarafından adresinize teslim edilir. (MNG kargo dağıtım süreci firmamız sorumluluğunda değildir.)

Teslimat süreci ürün müsaitliği ve/veya siparişinizin üretim süresine göre değişiklik gösterebilir. Eğer stoklarımızda olmayan bir ürün ise özel sipariş üzerine ürün üretilir. Üretim Türkiye’de yapılmaktadır.

Hafta sonları tamamlanan siparişleriniz ise, siparişinizi takip eden ilk iş gününde üretime alınır veya stoğu mevcut ise kargoya teslim edilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. Olası sorunlarda tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Close
Sign in
Close
Cart (0)

No products in the cart. No products in the cart.